مشاوره کسب و کار رایگان

شرکت تامین و واردات جلوبندی خودرو را دارم برای افزایش فروش چه پیشنهادی دارید؟

در حوزه تامین و واردات قطعات جلوبندی خودرو می توان گفت میبایست تمرکزتون رو بر فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغی بر روی مشتری‌های فعلی بزارید که بهترین و موثرترین راه برای توسعه و بهبود کسب و کارشما از طریق بازاریابی ارجاعی از یک شخص به شخص دیگر هست ...

مشاوره کسب و کار رایگان

با سرمایه ۳۰ میلیون تومان چه کارهایی می توانم انجام دهم ؟ من مدرک لیسانس حقوق و فوق لیسانس تجارت بین الملل و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دارم

پاسخ مشاور: من با این موضوع که بگویید ، سرمایه 30 میلیون تومانی دارید و می خواهید کسب و کاری راه اندازی کنید یا کارآفرینی انجام دهید مشکل دارم  به این علت که هیچ وقت از علایق و مهارت ها و خیلی موارد دیگری که در زندگی دارید و می توانید از آنها  بهره بگیرید، صحبت نمی‌کنید.

بهتر است به این شکل مطرح کنید:
 من به این زمینه علاقه دارم و در این زمینه مهارت دارم و در کنار آن هم سرمایه‌ی دارم به این مبلغ و چطور میتوانم سراغ بحث کارآفرینی بروم تغییر سوال باعث میشود که تغییر نگرش داشته باشید و بعضی وقت ها خیلی موفق تر باشید و باعث شود بیشتر نیمه پر لیوان رو ببینید...

مشاوره کسب و کار رایگان

راهکار جلوگیری از سرقت ایده یا جلوگیری از کپی ایده چیست؟ یک ایده ناب در مورد مجسمه سازی دارم که مطمئن هستم باعث فروش بیشتر محصولم می شود برای کپی نشدن ایده چه کاری باید انجام دهم ؟

پاسخ مشاور:  در ارتباط با کپی ایده و یا سرقت ایده می توان گفت , اینکه شما ایده ناب دارید و ترس از کپی برداری از ایده خود را دارید همیشه یک چالش بوده است  اما بهتراست ایده ناب خود را مطرح کنید برای اینکه یک ایده مشترک بین فکر شما و فکر افراد زیاد دیگری وجود دارد یعنی شما دارید به یک ایده فکر می کنید و این اثبات شده که ۱۷ نفر دیگر، همزمان دارند به این  ایده فکر می کنند....

مشاوره کسب و کار رایگان

راهکارهای فروش صنایع دستی مثل مینا کاری و معرق کاری چیست؟

پاسخ مشاور:  راهکار های فروش صنایع دستی مثل مینا کاری و معرق کاری راهکارهای زیادی داریم.

شما باید در ابتدا بازار خود را مشخص نمایید بطور مثال شما شهرستان تولید می کنید و می خواهید در تهران فروش داشته باشید و یا اینکه  شما در تهران تولید دارید و می خواهید برای توریستها فروش داشته باشید و بعضی وقت ها می خواهید صادرات داشته باشید ...

مشاوره کسب و کار رایگان

وضعیت بازار کار پرورش قارچ خوراکی چگونه است؟ آیا کسب و کار پردرآمدی است؟

پاسخ مشاور:  وضعیت بازار کار پرورش قارچ خوراکی هر چه باشد شما می توانید این کسب و کار را به کسب و کار پردرآمدی تبدیل کنید و در کسب و کار پرورش قارچ موفق باشید .

اتفاقاً احساس می‌کنم که وقتی بازار در نوسان است و یا به اصطلاح در دوره رکود هست خیلی فرصت بهتری است برای شما که به بازار ورود کنید و خیلی از برندها بودند که در همین دوره ها وارد بازار شدند و توانستند خیلی قوی تر خود را جلوه بدهند.

مشاوره کسب و کار رایگان

چگونه بازاریابی دستگاه صرفه جویی در مصرف آبی را که خودم تولید کرده ام برای وزارت نیرو و شرکتهایی که در زمینه هوشمند سازی خانه ها هستند انجام دهم و راهکارهای خلاقانه مذاکره چیست؟

پاسخ مشاور: با توجه به خاص بودن بازار محصول و اهمیت صرفه جویی در مصرف آب ،کارهایی که شما باید در حوزه بازاریابی دستگاه صرفه جویی در مصرف آب انجام دهید به شرح زیر می باشد:

اولین کار: وضعیت رقابت و رقبا را بسنجید، چرا که شما قرار است دستگاه صرفه جویی در مصرف آب را به سازمان‌ها بفروشید و استراتژی  B2B(بی تو بی) را اجرا می کنید .

پس تعداد سازمان ها در سطح شهر یا شهرستان خیلی کم هستند و به همین تعداد مخاطب ، رقبای شما هم هستند پس باید رقبا و شرایط رقابت را مد نظر خود داشته باشید.