وضعیت بازار کار پرورش قارچ خوراکی چگونه است؟ آیا کسب و کار پردرآمدی است؟

وضعیت بازار کار پرورش قارچ خوراکی چگونه است؟ آیا کسب و کار پردرآمدی است؟

پاسخ مشاور:  وضعیت بازار کار پرورش قارچ خوراکی هر چه باشد شما می توانید این کسب و کار را به کسب و کار پردرآمدی تبدیل کنید و در کسب و کار پرورش قارچ موفق باشید .

اتفاقاً احساس می‌کنم که وقتی بازار در نوسان است و یا به اصطلاح در دوره رکود هست خیلی فرصت بهتری است برای شما که به بازار ورود کنید و خیلی از برندها بودند که در همین دوره ها وارد بازار شدند و توانستند خیلی قوی تر خود را جلوه بدهند.

 شما با یک کارگاه کوچک، چند متری و مجوزهای لازم  می توانید کسب و کار پرورش قارچ خوراکی را راه اندازی کنید. هنوز هم با اینکه اقلام مصرفی خانوارها تا آخر سال دارد تعداد آن کمتر می شود ولی باز هم شما می توانید به صنایع غذایی ورود کنید اما چند آیتم را حتما در نظر داشته باشید:

بر روی حساسیت هایی که پرورش قارچ دارد، کار کنید. پرورش قارچ خوراکی به عواملی همچون روز ، فصل و حتی تعطیلی ها خیلی واکنش، نشان می دهد یعنی یک روز تعطیل باشد و شما بازاری برای فروش ندارید و محصول خراب می شود و مسئله بعدی که وجود دارد در بحث کارگاه‌های کوچک پرورش قارچ خوراکی این هست که در این بازار از بسته بندی های لوکس جداً خودداری کنید و بسته بندی های کوچک با قیمت‌های مناسب‌تری برای فروش ارائه نمایید تا اینکه بتوانید در دوره رکود، وارد بازار کار پرورش قارچ خوراکی شوید و ماندگاری بیشتری داشته باشید.


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید