راهکارهای فروش صنایع دستی مثل مینا کاری و معرق کاری چیست؟

راهکارهای فروش صنایع دستی مثل مینا کاری و معرق کاری چیست؟

پاسخ مشاور:  راهکار های فروش صنایع دستی مثل مینا کاری و معرق کاری راهکارهای زیادی داریم.

شما باید در ابتدا بازار خود را مشخص نمایید بطور مثال شما شهرستان تولید می کنید و می خواهید در تهران فروش داشته باشید و یا اینکه  شما در تهران تولید دارید و می خواهید برای توریستها فروش داشته باشید و بعضی وقت ها می خواهید صادرات داشته باشید .

پس بازار شما و استراتژی شما در این سه مقوله متفاوت است.اما اگر بخواهم برای شما یک گزینه خیلی جدید شرح دهم این است که صنایع دستی ،هر کدام از یک قوم ، قبیله ، منطقه جغرافیایی و از یک داستان و یا از دل یک داستان و منطقه بیرون می‌آید و چیزی که در حاضر ، کنار صنایع دستی کار نمی شود: داستان گویی و شناسنامه صنایع دستی است.

 چقدر خوب است زمانی که مشتری محصولی از صنایع دستی را خریداری می کند، شناسنامه و هویت صنایع دستی در کنار محصول وجود داشته باشد و حتی آن طرحی که روی میناکاری شما پیاده سازی کرده اید چقدر می تواند تاثیر گذار باشد که داستان طرح و محصول مربوطه کنار آن باشد و داستان گویی و بداهه گویی و حتی تعریف اینکه شما چه تیمی دارید؟ هدف شما چیست؟چه فعالیت‌هایی تا الان  انجام داده اید و چقدر تجربه کاری دارید؟و یک جورایی داستان خودتان را تعریف کنید، میتواند یکی از گزینه‌های خوبی باشد، برای اینکه شما بتوانید هم بحث ترویج فرهنگی و هم فروش و بازار جدیدی داشته باشید.

پاسخ مشاورین نام تجاری: به منظور برخورداری از فروش بیشتر در صنایع دستی می توانید از خدمات افزایش فروش مجموعه برندینگ نام تجاری استفاده نمایید.

دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید