با سرمایه ۳۰ میلیون تومان چه کارهایی می توانم انجام دهم ؟ من مدرک لیسانس حقوق و فوق لیسانس تجارت بین الملل و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دارم

با سرمایه ۳۰ میلیون تومان چه کارهایی می توانم انجام دهم ؟ من مدرک لیسانس حقوق و فوق لیسانس تجارت بین الملل و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دارم

پاسخ مشاور: من با این موضوع که بگویید ، سرمایه 30 میلیون تومانی دارید و می خواهید کسب و کاری راه اندازی کنید یا کارآفرینی انجام دهید مشکل دارم  به این علت که هیچ وقت از علایق و مهارت ها و خیلی موارد دیگری که در زندگی دارید و می توانید از آنها  بهره بگیرید، صحبت نمی‌کنید.

بهتر است به این شکل مطرح کنید:
 من به این زمینه علاقه دارم و در این زمینه مهارت دارم و در کنار آن هم سرمایه‌ی دارم به این مبلغ و چطور میتوانم سراغ بحث کارآفرینی بروم تغییر سوال باعث میشود که تغییر نگرش داشته باشید و بعضی وقت ها خیلی موفق تر باشید و باعث شود بیشتر نیمه پر لیوان رو ببینید.

شما در زمینه حقوق ،تخصص دارید دوستانی که حقوق خواندن، زمینه فعالیت آنها تقریبا مشخص است و می  روند به سمت وکالت و سردفتری و مواردی از این قبیل اما بیایید در حوزه خودتان سرمایه گذاری کنید و سرمایه را برای خودتان استفاده کنید و متخصص شوید در حوزه هایی که این روزها نیاز هست، به عنوان مثال: در ایران شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپایی داریم که خیلی مایل هستند که یک فرد به عنوان مشاور حقوقی کنار آنها باشند و اگر شما در این زمینه بتوانید متخصص شوید به دوره های جدید بروید و به علم و دانش و در کنار آن تجربه و مهارت خود را افزایش دهید ،میتواند برای شما بازار کار داشته باشد و هم از سرمایه خودتان به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

به عنوان نکته آخر همیشه میگویند سرمایه‌گذاری روی خودتان، بهترین سرمایه گذاری هست که میتوانید انجام دهید.


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید